Trualli

Shitet nga: Nesen Sulaj 18 Sht 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Malesi e re
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Shitet trualli prej 10 ari
trualli posedon te gjitha dokumentat
gjindet ne fshatin malesi e re ne magjistralen Prizren-Suharek klm i 6
trualli eshte per vendbanim dhe posedon uj,rrym,rrugen ne kocka dhe ka infrastruktur te gatshme vetem te behet banimi ne te
per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni ne nr e tele

044 641 236

044 479 164

pranojme ju lutem klient me seriozitet te plot

ju mirpresim

rrespekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim