Urgjent Shitet Truall ne Prizren ose Këmbim i mu..

Shitet nga: Sabit Bytyqi 03 Gsh 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Çmimi: Me marrveshje

Llojet e shpalljes: Shitet Urgjentisht
Kategoritë: Ara dhe ferma
Përshkrim i Truallit
Gjendet: Rr. Aleks Buda" Prizren
Shes Truallin neto prej 4 ari (400 m²) me (15.0X26.70)
Truali ka:
1. Listen poseduese me kopje Plani Kadastër
2. Ka rrugen e shtruar me kubëza me gjërsi prej 6 m
3. ka ujin e instaluar brenda në Truall.
4. ka kyqje në kanalizimin urban.
5. ka rrjetin elektrik .

Në qoftëse kërkesat janë deri në 10 Ari Truall, atëherë në mexhë mund t’i shitet edhe 6.0 Ari; Blerësit e dëshiruar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim