Urgjent-Toke ne Reqane - Çmim i volitshëm-!!

Shitet nga: Galdim 18 Sht 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet urgjentisht Qmim te volitshem toka në Reqanë, vendi shumë i përshtatshëm per ndertimi te pushimoreje apo edhe dicka me teper gjendet menjëherë mbi Restorant Marlboron, Perfundi Restorant "HANA" Me te gjithe dokumentacionin ne regull (plani i tokes, lista poseduese etj...), posedon sistemin e rrymes, Bunarin mbrenda Pllacit Uji i pijes dalje tek Lumbardhi dhe rrugen deri ne Pllac.
Toka ka nje siperfaqe prej 6 Ari
Per me shume informata na kontaktoni ne nr tel 049 442 361 ose i njejti ne numer ne viber dhe whatsapp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim