pllaci prej 6 ari e gjys

Shitet nga: memet 18 Sht 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shes pllacin prej 6 ari e gjys ne fund te rruges se janines afer tranzitit te ri me kanalizim uj dhe rym ne pllac dokumentacioni i sigurt pllaci i ka temelat e betonumnqdo 4 m ka stuba te interesuarit serioz qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim