shes truallin afer perllonkes 1.2 km me dy rrug

Shitet nga: Guner 01 Mar 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prizren
shesim truallin afer perllonkes 1.2 km larg 48 ari kushton 360 000euro eshte me dy hyrje dhe jan afer shtepiat mundeni me pa edhe ne foto eshte vendi ideal edhe per me kriju nje lagje ose banesa ,,,
kemi edhe nje truall afer kforit turk 1.2 km larg 36 ari kushton 180 000

mundeni edhe nje pjes te truallit me ble nuk eshte patjeter krejt

presim bleres serioz te gjith dokumentat jan pa problem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim