shiten 6 ari e 33 metra ne Lagjen Dardania

Shitet nga: Ismajl 28 Dhj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rr. Azem Galica nr.25
Komuna: Prizren
Shiten 6ari e 33m ne Lagjen Dardania(ish jaglenica).Trualli posedon te instaluar kanalizim dhe ujesjellles.Ka kyçje ne rruge dhe posedon dokumetacion te rregullt.çmimi sipas marreveshjes.


te interesurit mund te kontaktojn ne kete nr telefoni.(edhe ne viber)

+41799449894
Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim