shitet ara

Shitet nga: burim 18 Sht 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet ara 20 ari ,mund te ndahen dhe me pak , toka gjendet ne barutehane rreth rruges kryesore e pershtashme per banim apo biznes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim