shitet parcella perball tenisit ne prizren 6.5 ari

Shitet nga: ridvan 11 Tet 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Adresa: Parcella perball tenisit ne prizren
Sipërfaqe: 650 m2
Komuna: Prizren
parcella posedon instalimet e rrjetit elektrik ujesjellesit si dhe kanalizimit ne thellesi prej 2 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim