truall

Shitet nga: Nesen Sulaj 18 Sht 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Malesi e re
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë
Komuna: Prizren
shes truallin ne fshatin malesi e re ne magjistralen Prizren-Therand klm i 6
trualli posedon dokumente eshte si per banim ashtu edhe per biznis
ka rrymen rrugen dhe eshte vend shum i qet dhe i ajrin shum te paster
trualli ka 41 ari dhe shitet me qmim te volitshem por edhe nje gje edhe me e mire per ket truall eshte qe shitet edhe me material ndertimor qe d.t.th alternativ e dobishme per ata qe jan te interesuar per ket.
eshte urgjente
per me shum informata na kontaktoni ne nr e tel

044 641 236

044 479 164

presim klient shum serioz sepse eshte urgjente

me rrespekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim