TRUELLI ATRAKTIV KENDI I RRUGEVE NGST.5465-9 PR..

Shitet nga: Shahadin Hashani 24 Mar 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet truelli, ngastra kadastrale 5465-9 ne Prizren, kendi i rrugeve, atraktiv dhe shume lire, menjiher per nje ore perkthehet te noteri ne emrin e blersit.Gjendet te rruga Sami Shala p.n siperfaqja cca 4.ari Kontaktorni nr.tel.044 134 960
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim