Vila te gjiri i Lalezit,Bregdet

Shitet nga: eni 05 Maj 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Adresa: GJiri i lalezit Durres
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Prizren
Perla Resort. Vila dhe Apartamente te mrekullueshme per shitje buze detit Adriatik, ne plazhin e Gjirit te Lalezit. Nje Resort modern, me te gjitha sherbimet per juve dhe familjen tuaj. Na Kontaktoni. Duke filluar me 850 euro m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim