Shitet hotel 3 katesh ne Golem-Durres,Shqiperi

Shitet nga: ANALAL Sot 05:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 000 EUR

Adresa: GOLEM,DURRES-SHQIPERI
Sipërfaqe: 620 m2
Komuna: Prizren
Shitet hotel 3 katesh ne Golem-Durres,Shqiperi.Hoteli ka siperfaqe totale ndertimore 620 m2 dhe ka rreth e qark edhe 500 m2 truall.Hoteli dhe trualli jane me hipoteke.Hoteli eshte i kompletuar.Hoteli ka 15 dhoma me krevate dopjo dhe 3 dhoma femijesh.Cdo dhome ka me vete aneks gatimi,tualet,ballkon.Hoteli ndodhet 30 metra larg nga bregu i detit.Hoteli ka klientele te rregullt per sezonin turistik e me tej.Hoteli shitet 450000 euro.Tel 00355695291520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim