Vila në shitje prej 400m2

Shitet nga: Amir 14 Qer 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Vila në shitje
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prizren
Shitet villa gjithsej 4 ari truall , Dy kateshe -kati pare (salloni ,dhoma gjumi ,banjo dhe kuzhin)kati dyte (dy dhoma dhe terasa )si dhe bazeni funksional.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim