EURODOOR DYER PER GARAZHA ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EURODOOR SHPK 14 Qer 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i ofron ne tregun ton dhe me gjer.
Euro Door qe nga viti 2000 e themeluar ne Prishtine, tanime ka arritur te perhapet ne tere Kosoven.
EuroDoor i ofron klienteve te saje nje llojllojshmeri te produkteve ku ata mund te bazohen dhe orientohen ne ate qe ju pelqen dhe ju konvenon me se shumti.
EuroDoor furnizohet nga fabrikat me prestigjoze dhe me te njohura ne Europe, si : " KINGSPAN "(Made in Belgium) . " SI-COM "componenti (Made in Italy) . " "(Made in Germany)
.
EuroDoor ofron keto sherbime :
-DYER GARAZHE, AUTOMATIKE - 10 VITE GARANCION!!!
- DYER AUTOMATIKE ME SENZOR PER LOKALE OSE OBJEKTE AFARISTE - 3 VITE GARANCION !!!
- MOTORRA RRESHQITES DHE KRAHOR PER DYER TE OBORRIT ME TELEDIRIGJUES. - 3 VITE GARANCION !!!
- RAMPA AUTOMATIKE , BLLOKUES PARKINGU , BARRIERA NENTOKSORE DHE MBITOKSORE AUTOMATIKE, - 3 VITE GARANCION !!!

KONTAKTI : +383 44777140
: +383 45222571
: +383 49888513
MUND TE TELEFONONI EDHE NE VIBER. +38344777140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim