Bejme hapjen e bunarve, pilotave etj! VPD

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: VPD DRILL Sot 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
VPD e paisur me teknologjin me te re, dhe e pergaditur me nje staf me pervoje 15 vjecare ne fushen e shpimeve, bene hapjen e bunarve te dimensioneve nga 125mm-1500 mm, ne terene te forta dhe te buta, ne thellesi deri ne 700 metra!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim