Shes Seren

Shitet nga: Hysni 21 Mar 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

830 EUR

Komuna: Rahovec
Shesim seren ne gjendje te rregull, eshte e gjate 18m dhe e gjer 8m e ardhur prej zvicre sistemin pike pike nuk e ka po ashtu edhe bajm ndrrim edhe me gelldan per Kontakt ne tele dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim