Lokal me qera ne Xerxe ( Rahovec )

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Driton Thaqi 18 Shk 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   300 EUR

Komuna: Rahovec
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali jepet me qira . Lokali gjendet ne magjistralen Prizren - Gjakove ne fshatin Xerxe .
Lokali ka hapsir te mjaftueshme dhe eshte i paisur me ndriqim , eshte i paisur me pllaka dhe muret me ngjyr te bardh . Lokali ka edhe parking te vogel te shtruar me kubeza perpara .
Lokali gjendet ne qender te fshatit . Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim