Bik dhe mushtjerr

Shitet nga: Ahmet 15 Dhj 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shes bikun edhe ni mushtjerr te dyt jan shum te mire. Biku ka mbi 500kg. Mushtjerra ka 10 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim