I N C U B A T O R. 66 VEZ transport gratis ne te..

Shitet nga: NADI 27 Krr 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Rahovec
I N C U B A T O R

Ne shitje inkubatori gjys automatik(me nje levizje i rrotullon te gjithet vezet pa grithje, dhe zhurm per vezet dmth vezet rrotullohen ne shkopinj plastik)
Kapaciteti 66 veze prodhimi vendor i bazuar ne inkubator Gjerman, i montum me paisje profesionale per inkubator,
posedon termostat digjital me 0.1C precizitet
gjithashtu posedon hygrometrin apo lageshti matesin digjital
dhe shume preciz posedon nxems(grejaq)
dhe ventilator per shperndarjen e temperatures dhe lgeshtis,
eshte nga mareriali termo i fort, mban lageshti dhe e ruan temperatur.
hargjime i ka shume te vogla
Hargjimet:nxemsi(grejaq)80 wat prej dites se pare der ne diten e fundit e qeljes hargjon 1 - 1.5euro ky inkubator mbrin temperatur dhe lageshtin adekuate per qeljen,brenda pak kohe.
Ka perparesi qe e mbrin lageshti dhe e ruan ate qe kjo oshte shume me randesi tek qelja posaqerisht tri ditet e fundit te qeljes.
vezet per inkubator te jen te fresketa nga dita e 2 der diten e 7 kjo eshte rregulla per te gjithat inkubatora.
Pagesa e mundshme.permes llogaris bankare
Ju mirepresim .
044 33 88 69
Viber +38649338863

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim