Lop Simentalk

Shitet nga: Blerim Shala 02 Pri 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shitet Lopa e races Simentalk qe I ka te garantuara 20l qumesht ne dit,
Lopa eshte ne gjendje te shendosh ngreh me kater kemb, e sapo bere generall
Per me shum info mos hezitoni na therrsini

Ndrrim I mundeshem me Iphone 6S dhe dallimi me kesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim