Lopa Bars

Shitet nga: Metush 15 Gsh 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Rahovec
Shes lopen barse 8 muaj ne kete koh ka 4 litra qumsht dhe kur pjel ka 20l qumsht.eshte kjo qe shifet ne foto,ky numer eshte edhe ne vaiber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim