Lopt ne shitje

Shitet nga: Qemajl 10 Jan 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Rahovec
Shes 4 lop dhe 1 mushtjerr per me hollsisht mundeni me kotaktu ne keta dy numra 044 268 795 ose 049 390 885
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim