NADI INKUBATOR 88VEZ

Shitet nga: nadi inkubator 24 Pri 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Rahovec
INKUBATOR
Ne shitje inkubatori gjys automatik(me nje levizje i rrotullon te gjithet vezet pa grithje, dhe zhurm per vezet dmth vezet rrotullohen ne gypat plastik)
Kapaciteti 88 veze prodhimi vendor i bazuar ne inkubator Gjerman, i montum me paisje profesionale per inkubator,posedon termostat digjital me 0.1C precizitet gjithashtu posedon hygrometrin apo lageshti matesin digjital dhe shume preciz posedon nxems(grejaq) dhe ventilator per shperndarjen e temperatures dhe lgeshtis,eshte nga mareriali termo i fort, mban lageshti dhe e ruan temperatur.hargjime i ka shume te vogla
Hargjinet:nxemsi(grejaq)80 wat prej dites se pare der ne diten e fundit e qeljes hargjon 1 - 1.5euro ky inkubator mbrin temperatur dhe lageshtin adekuate per qeljen,brenda pak kohe.
Ka perparesi qe e mbrin lageshti dhe e ruan ate qe kjo oshte shume me randesi tek qelja posaqerisht tri ditet e fundit te qeljes.
vezet per inkubator te jen te fresketa nga dita e 2 der diten e 7 kjo eshte rregulla per te gjithat inkubatora.
Garancion qe mbrin temperaturen adekuate 37.8 C lageshtin prej 40-90 % rotullimin ne pvc 0-180 shkall.
Ju mirepresim
044338869
Viber +38349338863
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim