Pleh te lopve

Shitet nga: bekim rahoveci 24 Shk 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Rahovec
shesim pleh te lopve nese dikush eshte i interesuar qmimi i arsyeshem eshte ejani dhe e shihni vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim