Pula knus

Shitet nga: Pula 27 Shk 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shes 20+2 apo 10+1 pula tkuqe vojse si fermes po kto jon natyral si dhe zoj ktyne tkuqe jan tmira vacinum ose ndrohen me pula tkatunit vendi o prizren gabimisht ravec u shkru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim