Pulat ne shitje. çmimi sipas marrveshjes.

Shitet nga: Dani 24 Nën 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shiten pulat e katundit, si dhe disa gjela te races Amrok ( sharka ).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim