Shes dhe nderroj

Shitet nga: Ragip 08 Tet 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shes 7 copa dhi bej ndrrim me lop bik ose teknik bujqesore nese me kunvenon ju mirpres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim