Shesh ndrrim i mundshem

Shitet nga: Xxxx 11 Nën 07:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shes 6 copa dhi dy ftuja dhe ni cap dhit disa milen hale kan qumsht ndrrim i mundshem me naj lop qumshtore ose bars nese me kunvenon edhe me teknik bujqesore .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim