Shiten Lopt qumeshtore urgjent

Shitet nga: Esati 25 Sht 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shiten Lopt qumeshtore te races hollshtajn te cilan sasi qumeshti nga 20 e deri 25 litra qumesht, lopt jan shtuar disa tash e disa para dy muajve, arsyeja e shitjes eshte se nuk kam ushqim apo sillazh te mjaftueshme per to.
Lopt jan pa behane dhe vetem per shkak te ushqimit i shes, siq e shihni ne foto lopt jan me viqa te vet.
Te interesuarit mund te vin ne shtall apo te kontaktojn permes telefonit: 049/388-895 apo 044/133-545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim