Shitet Viqi

Shitet nga: Gazmend 18 Pri 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shitet viqi eshte femer dhe eshte i lindur qe 2 jave.
Per me shum info kontaktoni 049126554
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim