Zogj Brojler

Shitet nga: Bio pula 24 Jan 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Ferma Bio Pula bën shitjen me pakicë dhe shumicë të zogjëve Brojler (zogjë të mishit).
Momentalisht posedojmë zogjë të gatshëm për therrje: pesha 2.4kg.
Ju mirëpresim;
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim