Zoj amrok dhe orpingtona

Shitet nga: Zoj amrok sharka 03 Maj 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shiten zoj amrok dhe orpingtona zoj jan te klasas se par po ashtu dhe vez te ktyne dy racave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim