shes lop me rac qumshtore

Shitet nga: ....... 22 Jan 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Rahovec
shes lopen me rac qumshtore lopa eshte shum e mir lopa ka 8 muaj bars qmimi i lopes eshte 800 euro dhe shes mzatin 600 euro mzati ka 3 muaj e gjys mzati eshte rac e mishit qyky ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim