shes lopen dhe mzatin

Shitet nga: ........ 22 Jan 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Rahovec
shes lopen siq eshte ne foto lopa ka 8 muaj bars qmimi i lopes eshte 800 euro ndersa mzatin 600 euro,mzati ka 3 muaj e gjys per blerjen na kontaktoni ne tel 044709493
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim