zogj me shumic dhe pakic

Shitet nga: xhema 20 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Kemi Zogj te katundit te ndryshum kem edhe zogj piklajka.
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim