zogj te katunit

Shitet nga: behar 10 Qer 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
zogj te pulave te ndryshme ,zogjt jan te vaksionuar kunder dergjes si dhe per forcim te imunitetit..kemi dhe zogj apo pula te racave te njohura..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim