Agregat DEUTZ

Shitet nga: Vesel 07 Nën 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes agregatin deutz 40 kilovat 50 ps.
Motorrin elDeutz 4 klipsh. Ndrrim i mundshem me dyer dhe dritare .

044 734 097
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim