Battenfeld

Shitet nga: Ajet Mashuku 06 Pri 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina per injektim Battenfeld 200 gram
ne gjendje te regullt

per me shum na kontaktoni ne numrat tane te telefonit

e testuar me

PP
PVC
me Index te ndryshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim