Cerkular Industrial RAIMANN

Shitet nga: fidan korenica 30 Mar 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Cerkulari industrial RAimann, ne gjendje te shkelqyeshme I pa perdorur I ardhur nga gjermania te interesuarit le te na kontaktojn

Vetem bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim