Ekstruder

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ekoplast 23 Tet 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten 2 extruder me elektronik te re - rotoplast per prodhimin e folis ( qeseve-thas te mbeturinave), jane ne gjendje te rregullt, poashtu mund te behet ndrim me makina injektuse.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim