Mikser 20litra Furr per embelsira prerse per sug..

Shitet nga: X 21 Mar 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet mikseri 20 litra furra per embelsira prerse per sugjuk e sene tjera
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim