Pastruese cnc kombimatec 2006

Shitet nga: Pira 21 Shk 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinat e posa ardhura nga Anglia për prodhimin e dyerve e dritareve nga Plastika, makinat jane me servise te rrugullta ne gjendje shume te mir dhe te gatshme për tu futur mënjehere ne prodhim.

MAKINAT GJINDEN NE GJILAN NE MAGJISTRALEN GJILAN---FERIZAJ

1 x Makina per saldim me dy koka,

2 x Makina per saldim një koke,

1 x Makina per prerje precize me dy koka,

2 x Makina per pastrim,

1 x Makina per hapjen e vrimave të ndryshme (Bagllamave)

2 x Makina për hapjen e vrimave për drenazh,

2 x Makina për prerjen e këndeve
Shesim nje nga nje apo me shumice.

Ju lutem na vizitoni në WWW.KREMTIMI.COM - Kontaktoni ne - Ipko/Vala 049/044 - 212-527 MAKINAT GJINDEN NE GJILAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim