Makina e auto larjes Karcher

Shitet nga: lulzim 01 Jan 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shitet makina e autolarjes e tipit KARCHER me ujë te nxehte.Çmimi 700€.Per info ne nr e tel: 044 399 394
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim