Makina per autolarje

Shitet nga: Valdeti 14 Nën 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shitet makina per autolarje punon dhe me uj te nxehte e sapo ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim