Paisje për Frizer

Shitet nga: Xhemajli 16 Mar 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
shiten keto paisje per Frizer të importuara nga jasht jan shum të mira dhe te reja numri kontaktues.+38649339373 është e mundshme edhe me viber.ju mirpres.kto firma te njohura si Jaguar, Leopard, toni gui ,smith chu profesional, ital tuch kabob etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim