Paisje per frizer

Shitet nga: xhems 20 Tet 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
shiten keto paisje ,makina ,gershera dhe disa paisje per flokt te reja te importuara nga jasht ju mirpresim.qmime jan të arsyeshme,mund te kontaktoni per mes viber +38649339373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim