Aparat per Kafe

Shitet nga: Fidan 10 Jan 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet aparati per kafe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim