Aparat per caffe

Shitet nga: hysni 06 Shk 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes Aparatin ne gjendje te rregull i ardhur prej zvicre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim