Aparat per kafe "FAEMA"

Shitet nga: Ilvi 26 Tet 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet aparati per kafe "FAEMA" , eshte shum i ruajtur po ashtu i servisuar , aparati eshte me dy dozera eshte prodhim Italian
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim