Aparat per kafe

Shitet nga: Xxx 17 Gsh 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes aparat per kafe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim